Автоклуб "Москвичемания"

Место обитания любителей автомобиля "Москвич" моделей 401, 403, 408, 412, 2140, 2141 и их модификаций
Текущее время: 18 май 2024, 08:48

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу 1, 2  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Сигнализация на М-2140
СообщениеДобавлено: 27 дек 2007, 12:45 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек 2007, 18:50
Сообщения: 234
Откуда: Одесса (Поскот)
Народ кроче такая проблемка !! Есть сигнализация (подключал сам), но незнаю куда и как подключить провода к замку зажигания (чтоб када на сигнализации завести нельзя было) !!! подскажи пожалуйста если ктото знает !!! на замок выходит вроде 3 провода !!! схемы нету так как сигнализацию подогнали с разборки.

_________________
Москвич 2140 (Светло-бежевый), 1984 года рождения, ФИАТ КПП (5-ти ступенчатая), музыка: Challenger CH-8036 Rotary, DVD, MP3, MP4, USB и т.д, Сабвуфер AutoFun 350 ватт (активный).
Всвязи с тем что немогу зайти на сайт со своего компа по вопросам обращайтесь в ICQ 282373353


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27 дек 2007, 13:19 
Не в сети
Администратор
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 16 ноя 2006, 14:31
Сообщения: 8803
Откуда: Odessa, Ukraine
Модель Автомобиля: МЗМА 403, '64; ALEKO 21412S, '90; Toyota Cresta GX81, '92; Suzuki Vitara SV620, '96
В принципе надо поставить релюшку (на размыкание) управляемую сигналкой, которая будет разрывать провод 30\1 (кажется он управляющий) на замке зажигания. А лучше поставить эту релюху или на стартер (на втягивающее) или на низковольтную цепь зажигания.

_________________
Девиз настоящего москвичевода: "Мы не ищем легких путей !..."
Девиз клуба: «Москвичевод, ВСЕГДА ВПЕРЕД !!!» ©_datsun_
Я этого хочу. Значит, это будет. © Генри Форд
"If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling.” Paul Walker
"Любой форум, нравится это пользователям или нет, это конституционная монархия с элементами диктатуры." (с) DevilDucky


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27 дек 2007, 17:15 
Не в сети
Мудрец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2007, 14:08
Сообщения: 1189
Откуда: Ужгород
Модель Автомобиля: АЗЛК 2141
лучше на зажигание (провод с катухи), ставишь через реле, как говорил Андрюха, сложностей "0", правда без схемы трудновато, но при помощи тестера, вычислить нужный провод можно..

_________________
Лучьше калымить в Гондурасе, чем гондурасить на Колыме
=АЗЛК 2141, 1.6 ВАЗомотор, БСЗ, Солекс 053, ЭСП, ОТ, ПВТ, ЭУЗ=


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 27 дек 2007, 23:35 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
говори какая сигнализацыя - я может найду тебе описание ...... . Если знаеш все провода только вся проблема осталась с ц.з то смотри что можно придумать . С сигнализации на ц.з идет 6 проводов : 3 на закрытие и 3 на открытие . Обяснить как подключать в любом варианте - обясню но без вскрития сигналки не смогу сказать где управляющие входы на ц.з а где выходы . Или надо модель сигнализации - я б посмотрел - может у меня будет инструкция по установке . Тестером пацаны он найдет впринцыпе где н.р а где н.з контакты - а что более он сможет сказать . Неверное подключение впринцыпе может привести к порче сигнализации ибо мелкое КЗ может попортить дорожки и елементы в сигналке .


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 08:46 
Не в сети
Мудрец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2007, 14:08
Сообщения: 1189
Откуда: Ужгород
Модель Автомобиля: АЗЛК 2141
Вовка, ты немного недочитал. Человек не ц.з. подключить хочет, а ЗАМОК ЗАЖИГАНИЯ, чкобы для блокировки двигателя.

_________________
Лучьше калымить в Гондурасе, чем гондурасить на Колыме
=АЗЛК 2141, 1.6 ВАЗомотор, БСЗ, Солекс 053, ЭСП, ОТ, ПВТ, ЭУЗ=


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 11:40 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек 2007, 18:50
Сообщения: 234
Откуда: Одесса (Поскот)
Myrik86 Название сигналки незнаю !! Titan на релюшках написано !!! Замок у меня подключен на одну дверь !! С сигналки на замок идёт только два провода которые подключаются к одному замку а от него выходят ешо пару штук !!

_________________
Москвич 2140 (Светло-бежевый), 1984 года рождения, ФИАТ КПП (5-ти ступенчатая), музыка: Challenger CH-8036 Rotary, DVD, MP3, MP4, USB и т.д, Сабвуфер AutoFun 350 ватт (активный).
Всвязи с тем что немогу зайти на сайт со своего компа по вопросам обращайтесь в ICQ 282373353


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 17:21 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
Slavamaz ага :) видно був дуже сонний як то читав :) . Щас людині толково обясню як релющку на блокіровку кинути .

DriverK750 - читай уважно і дивися на мій малюночок який тільки що намалякав :)


Изображение

Вот маєм реле ( контакти ) які постачаються разом з сигналками ( можна його і окремо купити) . Це реле тіпа універсальне - має два виходи . Один з них 2 нормально замкнутий ( Н.З. ), а другий 3 нормально розомнкнутий ( Н.Р. ) з входом 1 . Управляючі входи 4 мінусовий ( з сигналізації виход бллокіровки ) , и 5 плюсовий .
Тепер підключення .....
Що відключати навіть не посоветую тобі ..... можна стартер но можуть толкнути машину на передачі і заведеться і поїде . Можна бабіну , но якщо знають то кинуть прямий плюс з акума на неї - толкнуть і все ж заведуть . Вобщем захочутьь і так вкрадуть ......
Я б відключав бабіну , тобто признак зажиганія . Тепер про саме підключення :
Змотуєш контакти 1 і 5 разом .
Розрізаєш провід признаку зажиганія ! .
До тіеї частини яка йде від замка зажиганія підєднуєш змотані контакти 1 і 5 реле і також підеднуєш признак зажиганія з сигналки ( як правило жовтий провід - но не все ) .
Далі треба би розібратися яка блокіровка реалізована на сигналізації .... бо вона може бути Н.Р. чи Н.З. Це можна провірити індикатором - подивитися що сидить на контакті управленія с сигналізації при непоставленній охрані . Якщо на ньому "-" не має тоді вид блокіровки Н.З. , якщо є , тоді Н.Р.
Як правило використовується по умолчанію Н.З. блокіровка . тому на інший розрізаний кінець провода признака зажигані який йде далі в салон і на бабіну кидаєш провід з вихода 2 ( якщо не вгадаєш з видом блокіровки то кинеш туда провід 3 а провід 2 відмотаеш і просто заізолюєш чи видьоргнеш вообще ) Я так предполагаю що все ж буде треба підключити провід з вихода 2 ....... но всяке буває .
Остаеться в нас один провід підєднати - управленіе блокіровкою від сігналки . Підєднуеш його на провід УПР"-" 4 . Вот і все :)
Ставиться все за 10 хв помаленьку і акуратно як для початківця :)
Думаю понятно пояснив . Удачі з підключенням ..... :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 17:36 
Не в сети
Новичок
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 17 дек 2007, 18:50
Сообщения: 234
Откуда: Одесса (Поскот)
Myrik86
Большое спасибо !!! попробую на выходных подключить !!! ток я непонял сока должно быть проводов ? У меня идёт только 3 !!! Два нормаьных а один тонинький коричневого цвета !! :oops:

_________________
Москвич 2140 (Светло-бежевый), 1984 года рождения, ФИАТ КПП (5-ти ступенчатая), музыка: Challenger CH-8036 Rotary, DVD, MP3, MP4, USB и т.д, Сабвуфер AutoFun 350 ватт (активный).
Всвязи с тем что немогу зайти на сайт со своего компа по вопросам обращайтесь в ICQ 282373353


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 20:59 
Не в сети
Мудрец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2007, 14:08
Сообщения: 1189
Откуда: Ужгород
Модель Автомобиля: АЗЛК 2141
Myrik86
продовжу тему тут
Короче, знайомий купив сигналку Фантом F-731 і комплект Ц.З. з блоком управління (теж Фантом CL 480). Питання в слідуючому - з блока Ц.З. виходить 8 проводів - 2 пітаніє ("+"і "-"), 5 на актюатори дверей і 2, я так розумію, на блок сигналізації. Так от, на які виходи блоку сигналки треба "вішати" ці два проводи з блоку управління Ц.З.. З блока сигналки виходить 6 проводів: запирання - загальний, Н.Р. і Н.З, так само і з отпирання.

_________________
Лучьше калымить в Гондурасе, чем гондурасить на Колыме
=АЗЛК 2141, 1.6 ВАЗомотор, БСЗ, Солекс 053, ЭСП, ОТ, ПВТ, ЭУЗ=


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 21:03 
Не в сети
Мудрец
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 10 апр 2007, 14:08
Сообщения: 1189
Откуда: Ужгород
Модель Автомобиля: АЗЛК 2141
Да, и ещё одно, каким образом можно реализовать блокировку двигателя на дизеле? Стартер - довольно банально, системы зажигания там нету. Какие будут предложения?

_________________
Лучьше калымить в Гондурасе, чем гондурасить на Колыме
=АЗЛК 2141, 1.6 ВАЗомотор, БСЗ, Солекс 053, ЭСП, ОТ, ПВТ, ЭУЗ=


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 22:04 
Не в сети
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 ноя 2006, 11:46
Сообщения: 2175
Откуда: Одесса
Модель Автомобиля: Ферарри для бедных
Электроклапан в топливопровод

_________________
Alfa-Romeo 33 1.3 79 л.с.
Если на все минусы нашей жизни смотреть сквозь поднятый средний палец, то они становятся плюсами.

Не так страшен русский танк, как его пьяный экипаж.

Танк может пройти по лесу, если вес танка больше, чем диаметр
деревьев.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 22:19 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
Славік скажи яка машина ? На дізелях блокується як правило просто признак зажиганія , хоча можна електромагнітний клапан но ви його без схем автомобіля врядлі найдете . Стартер ще можна заблокірровати .
731 Фантом класна сигналізація . Думаю взяли десь за 85 доларів . Багато таких переставив .
О щас дивлюся в инструкцію по установці 731го фантома . Розписую все як треба поставити і що не треба ставити по проводам ...... :) :
6контактний разєм упр ц.з . :
ті замки що ти взяв вони нормально розомкнуті по управленію тому :
в мене написано видно з помилкою що нормально розомкнуті то Черний\красний і Черний красний ( по памяті треба брати Синій\сірий і зелений\сірий - звязати разом і кинути на "-" , бо в нас управленіє ц.з по мінусі здійснюється ) . зелено\черний і синьо чорний не задіюєте ( я їх внаглу вибирав з разєма но ви краще заізулюйте їх на всякий випадок .
Общі виходи синій і зелений якраз будуть тими проводами які будуть підєднуватися до блока управленія ц.з .

Зразу ж розказую по памяті які там провода на блоці ц.з є :
два окремо червоний і чорний - пітаніє
потім йде 5ти контактний ( може бути 7ми контактний ) розєм не рахуючи пітанія ( бо там же один всього розєм ) .
5ти контактний :
там йдуть такі провода : зелений і синій - пітаніє для моторчиків - міняється полярність на них і вони закривають і відкривають , далі 3 йдуть управляючі : чорний - постійний мінус ( якраз управленіе по мінусу ) , далі йдуть самі управляючі : білий і коричневий - на них поочеродно появляється "-" коли ти механічним способом провертаєш личинку самка і сам ц.з. .
Якщо в тебе 7 контактів на блоці крім пітанія - то глянь - ті два що виходять і прирубані вони такого ж кольору мають бути як ті провода керуючі що йдуть на головний замок . короче можеш до них підєднувати сигналку чи до проводів що йдуть і головного замка ( вони одні і тіж ) .
Тепер що ти робиш . Просто встановлюєш ц.з , підключаєш його , настроюєш закривання з ключа .
коли ставиш сигналку і залишається підключити ц.з підводиш до проводів головного замка Общі виходи Зелений і Синій сигналки ( попередньо зробивши відповідні підключення на сигналізації ) . Тепер потребується індикатор щоб продзвонити провода ц.з . Якщо його не має то можна скористатися лампочкою маловатною до якої підєднані провода . Один кінець провода з лампочки кидаєш на кузов щоб був "-" , а другим проводом з лампочки провіряєш де закриття а де відкриття на ц.з . Це робиться надрізанням ізоляції тих проводів ( білого і коричневого ) і тиканням в них другим проводом . При цьому якщо замки на машині закриті ( закрий їх ручним способом ) то ц.з має закрити чи відкрити всі двері на машині .
Найшовши який з цих двох проводів відкривання ( ти подаєш "-" і двері відкриваються ) ти підєднуєш общій зелений з сигналки . Там де закриваються - до нього синій общий з сигналки відповідно . Вот і всьо з замками ........ Блін так надоїло писати .......... :)
14ти контактний разйом :
красний - треба
черний - треба
синій - появляється 30 сек "-" при постановці чи знятті з охрани ( програмується ) якщо треба підключати інтерфейс стеклоподйомників чи робити вежліву подсветку як в тебе ( але треба програмувати ) . Я лічно би другим не ставив вежліву подсветку но провід би не відрізав а десь там його хоронив в жгуті .
Спарений желтий і черний - блокіровка - по стандарту йде Н.З блокіровка - робиш реле відповідно до того як вверху малював .
Оранжево \ фіолетофий ВАЖНО !!!!!!!!!!! Тупо кидай його на мінус ( без коментаріїв )
синьо красний - вирізай
ну а далі все нормально лиш якщо не задіяний додатковий канал то хороши його тоже.
Валет обовязково клади - будеш ним програмувати сигналку .
Там вобщем все написано нормально і доступно .
Скажи ще марку машини - може щось поможу хоча б по кольорам проводів ( може :) якщо робив таку чи нарию щось в інеті ) .
Удачі в установці . А мені б спрінтера після Нового року зробити . Зараза в гараж не влазить .......:( . Ладненько, якщо що то можна мене все найти - сам знаєш за по яким номерам і адресам :) . А машинку скажи - може і там поможу .


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 22:28 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
Я так чуствую що то на старенького Ніссана Патрола . Якщо да - тут нарив заводскі провода на Патрола ( де шукав не скажу :) ) . Гарантії на жоден провід і його колір не даю , но як було провірено мною мало би бути щось схоже або точно такеж . Так думаю проще провірити ті провода які приблизно хоть знаєш чим коли не знаєш ніодного .
Тому привожу що є :
Заводские цвета и расположение проводов автомобиля Nissan Patrol
Электрическая цепь Цвет Полярность Расположение
зажигание белый/черный
стартер черный/зеленый положительная
концевик двери черный/фиолетовый отрицательная
габариты фиолетовый/черный положительная
ручник коричневый под панелью приборов
тахометр желтый/черный под панелью приборов
ближний свет красный/желтый положительная переключатель света
стоп-сигнал красный/зеленый положительная педаль
отопитель синий/красный положительная


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 22:40 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
DriverK750 - незачто но толку якщо ти не поняв . Поясни звідки йдуть ті провода ?
Якщо вони йдуть з релюшки то їх має бути 4 , але видно її вже тоді культурно помотали що получаються лише 3 повода . так і має бути для красоти . Ті товсті проводи то вхід і вихід . тоненький - то управляючий "-" до якого підключається сигналка ( вихід блокіровки ) .
тепер тобі треба взнати де вхід і вихід . Розмотуєш релюшку якщо вона ізолентою помотана ( як я і роблю і мотаю всі провода ) . Дивишся до якого провода товстого підєднаний тоненьки проводок ( управление + ) якого ти не бачив . -То буде вхід - підєднаєш до куска провода який йде від замка . Один тостий провід - вихід підєднуєш до куска розрізаного проводу що йде далі по проводці під панель ( так думаю по простому тобі буде понятно ) . Але перед цим змотай релюшку до того стану яке було спершу ( щоб ти бачив лиш три провода ) . Вот і все ........ Скорше би поставив сам тобі , чим тут писав :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 28 дек 2007, 22:48 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 15 ноя 2007, 22:47
Сообщения: 317
Откуда: Украина , г. Мукачево
Вопрос заключається в тому коли я поставлю собі сигналізацію яка вже пів року валяється помотаною дома :) :!: і підключу до неї все що є в машині ( ц.з , електрозамок багажника , вежліву подсветку , і може щось придумаю підключити ) . Були б стеклоподйомники то поставив для щастя ще інтервейс стеклоподйомнків і був би повна електрофікація . В Славіка таке можливо :) так як не полінився та поставив собі ЕСП . То все моя лень матушка :) - вот і результат на лице :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 21 ]  На страницу 1, 2  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти:  
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB