Автоклуб "Москвичемания"

Место обитания любителей автомобиля "Москвич" моделей 401, 403, 408, 412, 2140, 2141 и их модификаций
Текущее время: 02 май 2024, 01:05

Часовой пояс: UTC + 2 часа




Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 504 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 01 авг 2011, 10:26 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 окт 2010, 11:35
Сообщения: 10389
Откуда: Ильичевск
Модель Автомобиля: Азлк 2140 Заз Ланос 412
дайте ссылку и я на этого зверя посмотрю...

_________________
Я езджу на: Москвич 2140 (Желтый дедушка) и Заз Ланос Хэтчбек Синий-престиж
Флудеры - самая древняя профессия. Кто-то рисовал на стенах мамонтов, а флудеры много-много оленей.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 авг 2011, 23:53 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Відремонтував кнопку ручки АКПП , яка випадала з ручки . Зроблено кріплення і припаяно до кнопки .

Изображение

Сьогодні трохи поїздив - все добре , але треба доробити , бо є такі положення , в яких кнопка держиться добре , а є такі , де вона хоче вискочити . Но за кнопки я не планую на розборці купувати ручку за 300 грн , при тому що їх під дерево не має ...

Зайнявся проводкою для ПТФ . З однієї сторони проводка була ціла , но поставивши ПТФ фірми ДЕПО , проводка не доставала до входів ПТФ . З однієї сторони прийшлось лише подовжити проводку .
З іншої сторони не знав як вийти з положення , бо штекера під ПТФ

Изображение

не було . Шукати по розборкам можна , но знову проблемно - їх не має нормальних в місті .
Вийшов із ситуації так , що на очі попався штекер від ксенона . Трохи доробив в все стало на свої місця

Изображение

За одно видно внизу зправа майже цілий правий передній підкрильник . Теж треба поміняти .
В гаражі лиш найшов 1 лампочку Н3 . Поставив на місце - не працює . Виявився ще і запобіжник під заміну . Все працює

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 11 авг 2011, 23:59 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 12 авг 2011, 00:20 
Не в сети
Гуру
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 06 авг 2009, 22:52
Сообщения: 2431
Откуда: Одесская обл.,г Березовка
Модель Автомобиля: АЗЛК 2141 "Борзый Чарли" Chevrolet Epica
Уууу,масик alexrv.Видел видео как оно едет :Bravo: Он не едет,а летит!

_________________
Москвич-это машина для души,а душой пренегребать нельзя!!!
АЗЛК 21412 "Борзый Чарли",89г.в


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 22:20 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Купив я лампочку в ліву туманку де заводський штекер на проводці . Зняв пластиковий захист , поставив лампочку , поставив захист і думаю все , по роботі . Включаю - не паше . Знову лізу , знімаю , провіряю на туманці - всередині не має живлення , на штекері є . Лізу до контактів , що на туманці , а вони при засуванні фішки залізли всередину і феніта ля комедія .... Залізти всередину в конпус максимум одним мязисцем , но це нічого не помогло . Промучавшись пів години , рішив зняти туманку . А тут мішає блок ... Єлі витянув туманку . Ще пів години сидів грався з попаданням контактами в дирочки . Не получилось .
Рішив розрізати ПТФ в місці кріплення штекера . Акуратно режиком вирізав . Вставив контакти . Вставив фішку з проводки . Включив - провірив що робить . Потім же на місці спаяв ПТФ в місці розрізу . Після всього єлі впихнув ПТФ на місце . На все потратив коло 2х годин . Вот блін лампочку рішив поставити .
Заодно результат - просто з ближнім світлом

Изображение

ближній з туманками

Изображение

їздив на діагностику ходової . Попередньо треба міняти передню ліву стойку стабілізатора . Але я догнати не можу звідки стук спереді справа ( здається ) ..... Грішу на підшипник .... но поки не поміняю стойку стаба не взнаю чи праві діагностики чи я ...


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 22:21 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
часу практично не має вільного , з вільними фінансами поки теж не айс ... но по чуть чуть щось творим .....
Рішив почати приводити губу переднього бампера до нормального стану . Перетер всю , стер 2 слоя краски , які були побиті камінцями і потріскані . Остається ставати шпаклювати . Примірка

Изображение

Якщо так дивитися , то все гуд . Якщо ж глянути з іншої сторони

Изображение

маю зазори і нестиковки . Можливо це все із за того , що є 3 види бамперів на Астру Ж , і це наприклад губа на астру Ж в кузові купе , де стоїть дещо інший бампер . Може це не так . Но треба буде напевно спочатку гріти губу , підганяти всі зазори , а потім лиш братися за шпакльовку , .... , .....
Рішив завершити епопею з непонятним підстукуванням в передній ходовій .
Купив як і говорили діагностики ( і переконували що вони праві ) ліву тягу стабілізатора ( вона аналогічна з правою ) . Купив TRW .

Изображение

Ціна 140 грн . Звичайно ж відразу міняю . В Астрі куча неходових ключів . Мені треба буде купити нормальний набор з накидних і рожкових ключів , бо 18,16,21,..... - це страндартні гайки і болти на Астрі ...

Изображение

Но суть не та . Все помінялось , виїхав , ну і нехай ніби трохи стало тихіше ( внушаю собі ) , но основний стук СПРАВА не пропав . Прикольна виходить діагностика .... - впринципі як на мене очікуваний результат , бо ще тоді я був переконаний що я правий , а вони ні . В ближайшому майбутньому їду туда ж . Нехай дивляться що може стукати на невеликих нерівностях .
І машина , яка не вимагає до себе великої уваги і рада що її помиють :) Коли я щось роблю - робить в ролі акустичної системи , а так возить мене куда завгодно і без проблем :)

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 22:26 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 окт 2010, 11:35
Сообщения: 10389
Откуда: Ильичевск
Модель Автомобиля: Азлк 2140 Заз Ланос 412
да лампочки они такие....

а лань что продал? что не ездиш на ней? ато я немного запутался в твоих машинах)

_________________
Я езджу на: Москвич 2140 (Желтый дедушка) и Заз Ланос Хэтчбек Синий-престиж
Флудеры - самая древняя профессия. Кто-то рисовал на стенах мамонтов, а флудеры много-много оленей.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 22:33 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Лань продана , бо 3тя машина явно була лишня .
А взагалі хочеться чогось кращого , но поки більш менш стабільності не побачу , то нічого міняти не збираюсь .


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 22:43 
Не в сети
Неутомимый Флудер
Аватара пользователя

Зарегистрирован: 19 окт 2010, 11:35
Сообщения: 10389
Откуда: Ильичевск
Модель Автомобиля: Азлк 2140 Заз Ланос 412
Alf мы тоже думали логана брать но изначально пугал неудобный обзор, и в добавок в последний момент подскочила цена на 500$. а с лани что то осталось на продажу?

_________________
Я езджу на: Москвич 2140 (Желтый дедушка) и Заз Ланос Хэтчбек Синий-престиж
Флудеры - самая древняя профессия. Кто-то рисовал на стенах мамонтов, а флудеры много-много оленей.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 23 авг 2011, 23:14 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
коврики резинові , каталізатор , передні мех склопідйомники , рейка без гура , можу привезти вітровики нові і хром пакет за невеликі гроші


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05 сен 2011, 23:08 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Понеділок день робочий - можна і попрацювати .
Везу стойку , опори , пружину на роботу . Показую толковому спеціалісту . раджуся що робити . Що міняти вже , а на чому можна їздити . Знайомий показує , що все ж в стойці є і малий люфт верх вниз в робочій зоні . Каже що цього я не маю чути . А то що стукало - то опора і відкручена стойка ..... Один із наслідків ...

Изображение

Йду купую нову опору . Ціна питання 100 грн з моєю скидкою . На опорі Vectra B , но я знаю що вони ідентичні з Астрою .
В обідню перерву складую стойку . Прошу затянути гайку пневмопісталетом .
Так як скорочений робочий день , то в гаражжі уже в повній готовності десь в 17.40 . Вот так виглядає стойка з новою опорою

Изображение

Ставлю все на місце .

Изображение

піднімаю вилку з стойкою , так щоб можна було встановити стойку стабілізатора і закрутити саму стойку до кузова

Изображение

Все складую . Так як колесо ще не поставлене , а в мене з тієї сторони бризговик вот так тріснутий ....

Изображение

то знімаю його і паяю ( впадло купувати нові коли ці ще послужать )

Изображение

Изображение

прикручую бризговик , закручую колесо .... робота зроблена . Чекаю на пробний виїзд в очікуванні хорошого результата , но не забуваючи , що стук може і не пропасти , і треба буде міняти стойку . На годинику 19.30 .
Вже руки витер , складую інструмент і бачу !!!!!! В мене шок !!!!! ОТБОЙНИК АМОРТИЗАТОРА !!!!! В мене одні радісні слова в голові .
Розуміючи що так їздити не можна , знімаю стойку за 10хв . Розбираю . Ставлю пильник . Потім довго стягую пружину стягувачами . Складую стойку в кучу . Ставлю в машину ......
Виїхав з гаража в 21.15 . Спеціально виключив автомагнітолу . По відчутям - тишина . Незважаючи на все - радий .
Тепер мучає думка - чи не потрібно поміняти гайки на стойці . Вони ж чомусь відкрутились . Вони маю бути якимсь же чином законтогаєні , чи самі такі мають бути .... Поки посадив їх на фіксатор різьби ...
Фото в салоні

Изображение

Середній розход при 70 процентах траси

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 10 сен 2011, 20:52 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Рішино купити підкрильники на астру . Правий в мене просто шок з листом метала прикрученого до передньої розбитої частини . Лівий з невеликою диркою ...
Нові оригінальні приблизно по 250 грн\шт - чекати коло тижня
Заміник новий приблизно 170 грн\шт - чекати тиждень
На розборках мені запропонували по 150 грн\шт в хорошому стані оригінал
Посидівши на АвтоРіа в розділі запчастини найшов оригінальні б\у підкрильники за 150 грн 2шт . З доставкою вийшли коло 190 грн за пару .
Отримав
Изображение

За одно сьогодні поміняв . Все стало як потрібно - оригінал же ....
Шукаю ще вставки , які прикручуються до підкрильника і половини бампера з кожної сторони ( продовження підкрильників ) , якщо такі є в природі , бо одну я саморобну зробив . Якщо не знайду , то зроблю ще одну на другу сторону - трафарет вже є :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 окт 2011, 22:32 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Давно не писав .
Астра їздить справно і без проблем .
Вчора рішив виставити все ж передній бампер , який не сідав до кінця на місце . Був знятий бампер . За одно було переміщено звукові сигнали з місця коло радіатора ( кріпились на середньому кріпленні бампера ) в місце більш похоже на заводське - під передню праву фару .
Дещо переробив кріплення блока керування вентиляторами охолодження . Воно в мене саморобне . Стоїть за лівою ПТФ .
Догадався , що ущільнювачі головних фар мають знаходитись по нижній частині не під бампером , а на ньому .
Після всього цього бампер сів так як положено . Зазори всі в нормі .
Була ще одна проблема . Чувся посторонній звук при роботі двигуна . Звук так би мовити вихлопа .... Так як січе колектор .
Елі відкрутив термозахист випускного колектора . Витянути його не зміг . Мішають патрубки кондиціонера і вертилятор радіатора . Завожу авто . Нічого чорного не бачу на колекторі ...
Рішив що і так є час , залізу подивлюся на свічки . Зняв кришку , Зняв катушки . Вставляю ключ щоб відкрутити свічки . Зусилля і я розумію що свічка не закручена практично .... З іншими та ж історія ...
Свічки живі . Так як нові . Закручую нормально свічки . Все складую . Завожу - тишина . Може субєктивне враження , но стало тихіше . Балдію від незакручених свічок !!!! Не поліз би туда - мав би Байканур під капотом з запуску моторних свічок в атмосферу .... :)


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 окт 2011, 22:33 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
Вот так під праву передню фару кріплю звукові сигнали і роблю проводку .

Изображение

При демонтажі бампера найшов цікавий датчик :)) - так розумію датчик температури за ботом

Изображение

А потім поняв що дирка в центрі решітки бампера - це спеціально для нього кріплення . теж встановлено так як положено
Вот цю би річ викинути і купити оригінальне кріплення .

Изображение

зроблена із нержавійки . Я її поки частину з неї обрізав , то нестало цілого обрізного круга . Зато тепер блок не заважає противотуманці .
Ще стоїть питання про докладку переднього бампера ..... Вже зявляються думки , що може поки Імшеровську не ставити , а купити заводську . При тому що найшов нові по 190 грн\шт ....


Вернуться к началу
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 03 окт 2011, 22:35 
Не в сети
Участник

Зарегистрирован: 13 янв 2009, 21:46
Сообщения: 715
За цей час можна сказати трохи привів Логана до порядку .
А саме розібрав водійські двері і відвіз авто на покраску . Красили водійські двері з переходом на задні ( вже давно була вмятинка і подерта краска до жиліза , робили заднє крило із за хороших людей ...
Отримав авто за 2 дня . Це ранком коли на машині роса ....
Изображение

Изображение

По покрасці притензій не має . Але сюрприз все ж був .... Хлопці розбирали і задні двері , і коли розбирали - зламали на замку защолку , яка тримає тягу відкриття дверей з зовнішньої ручки .... задні двері не складали , передні скласти не могли , бо все необхідне в мене було дома ...
Знімаю замок задньої двері

Изображение

Біла защолка , це переставлена защолка із тяги внутрішньої ручки . Зломана защолка

Изображение

в місті її так і не знайшов . В друга найшов подібну із хюндая , но вона була дещо більша . Попрацював напильником , всеж поставив защолку в замок і все робить поки нормально ....
Нелавно мав цікавий пробіг

Изображение

Изображение

Авто відмилось на мойці і помолодшало :)

Изображение

Изображение

докрасив тормозні диски , бо почали ржавіти ...

Изображение

Изображение


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 504 ]  На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  След.

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения

Перейти:  
cron
Powered by Forumenko © 2006–2014
Русская поддержка phpBB